Akrilik Tente Kumaşı

Akrilik Tente Kumaşı

Akrilik tente kumaşları genellikle sabit tente sistemlerinde tercih edilir. Renkleri ve desenleri bulunmaktadır. Yapısı oldukça sağlam ve koruyucudur. Dokusu da oldukça kalın olmakla birlikte güneşi ve yağmuru engeller.

Sabit tente sistemlerinde ve dekoratif tente sistemlerinde tercih edilir. Sabit tente sistemleri genellikle evlerde ve bazı kafelerde tercih edilebilmektedir. Bu yüzden görsellik önemlidir. Dekoratif tente sistemleri tamamen görselliğe dayalıdır. Şekil itibariyle tasarım olarak da göze hitap etmesi gerekmektedir.

Şekiller yuvarlak ve eğimli şekilde olabilmektedir. Bu modellerde genellikle Avrupa’da çok çeşitleri mevcuttur. Türkiye’de de yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır.

Akrilik kumaş kullanımı ile de renk ve desen seçenekleri belirlenmektedir. Kafenizin ve dükkânınızın rengine uygun olarak seçebilir ve kullanabilirsiniz. Öncesinde sanal ortamda nasıl göründüğüne mutlaka bakmalısınız. Bu şekilde karar vermeniz daha fazla kolaylaşacaktır.

Akrilik kumaş, diğerlerine göre ekonomiktir. Uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda kullanılacak yerin büyüklüğüne bağlı olarak da fiyat aralığı değişmektedir.

Polyester Tente Kumaşı

Polyester tente kumaşı, düz renklerden oluşabilmektedir. Aynı zamanda farklı renklerde kombinasyonları da yapılabilmektedir. Renk seçenekleri oldukça fazladır.

Fiyatları akrilik kumaşlara göre çok daha uygundur. Ömür açısından akrilik kumaşlar çok daha dayanıklıdır. Küçük işletmeler daha çok tercih etmektedirler. Ekonomik olmasını isteyenler için idealdir. Kısa süreli çözüm amacı ile kullanılmaktadır. Güneş sıcaklığını geçirebilen bir kumaştır. Bu yüzden teknelerde tavsiye edilmez ve araba garajları için uygun olabilmektedir.

Bir Yorum Yazın