Balıkesir Branda Baskı & Dijital Baskı

Balıkesir Branda Baskı & Dijital Baskı

Firmamız hizmetlerini sunarken daha iyisini sizlere verebilmek adına sahip olduğu vizyonu da ürünlerine katarak en güzel branda tente ve bunlara firmalarınızın baskılarını sunarak hizmet vermektedir.

Kaliteli brandalar, tenteler için firmamızı arayan sizlere en güzel kataloglardan modeller seçerek size, kesenize uygun fiyatlara modeller sunarız.

Dijital baskı; bilgisayarlar sayesinde baskının istenilen yüzeye yapılmasıdır. Kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde reklam çalışmaları için yapılan dijital baskılar istenilen yüzeye basit bir şekilde yapılarak ortaya güzel bir çalışma çıkmasını sağlıyor.

Dijital baskı işlemi sırasında solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Her türlü yüzeye firma ismi, logo, resim ve iletişim bilgileri gibi birçok tanıtıcı bilgi eklenmektedir. Dijital baskı ile yapılan bu tür çalışmalar işletmeler açısından en kolay reklam yapma aracıdır.

Bu alanda en çok gördüğümüz reklam çalışmaları ise billboardlar üzerine yapıştırılmış olan afişlerdir. Bu afişlerin hepsi yapışkanlı bir kağıt üzerine dijital baskı yapılarak kullanılmaktadır.

Balıkesir Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?

Dijital baskılar tanıtım ve reklam amaçlı kullanılabilecek en basit yöntemlerdir. Birçok işletme, firma, alışveriş merkezi ürün tanıtımı ve bilgi amaçlı bu tür dijital baskı çalışmalarını kullanmaktadır.

Billboardlar dijital reklam çalışmalarını en çok gördüğümüz alanlardır. Bunun yanında bina yüzeylerinde, panolarda, tabelalarda, araçlarda, camlarda cam kaplama olarak, iç ve dış mekânlarda kaplama olarak kullanılmaktadır. Farklı kullanım alanı olduğu için bu alanlarda dijital baskı için kullanılan malzemelerde farklılık gösterir.

Örneğin dış mekanlarda ve araçlar üzerinde kullanılan dijital baskı malzemeleri kötü hava koşullarına ve güneşe dayanıklı olmalıdır. Bu nedenle seçilen malzemeler özenle seçilmeli ve kaliteli baskılar yapılmalıdır. Bu noktada da dijital baskı işleminde kullanılan farklı baskı teknikleri ve malzemeler devreye girmektedir.

Bir Yorum Yazın