Balıkesir Kasetli Tente

Bahçelerde, işyerlerinde ya da evlerde kullanılan tenteler, dış etkenlere karşı koruma sağlayan örtü sistemlerdir. Farklı çeşitleri olan tente sistemleri arasında yer alan kasetli tente, şık yapısı ve kullanışlı olmasından dolayı yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Balıkesir’de hizmetinizde olan firmamız Balıkesir Kasetli Tente konusunda kaliteli hizmetiyle dikkat çekmektedir.

Neden Kasetli Tente?

kasetli-tenteKasetli tente, kaset adı verilen yapısı ile, kullanılan kumaşın profil içinde gizlenmesi ile oluşturulan sistemdir. Bu sistemin en büyük artısı, kapalı vaziyetteyken yer kaplamaması ve açıldığında istenilen uzunlukta olabilmesidir. Özellikle bahçeli evlerin ön kısımlarında, teraslarda ya da bahçeli işyerlerinde bu tente sistemi sıklıkla kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen Balıkesir kasetli tente sistemi birçok gelişmiş özelliği içermektedir. Bu tentelerin yapımında genellikle akrilik kumaş kullanılmaktadır. İsteğe göre motorlu çeşidi de uygulanabilmektedir. Bu tente sisteminde kumaş iç kısımda olduğu için fazla yıpranmamaktadır.

Kasetli Tente Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Balıkesir kasetli tente hizmeti sunan firmamızda, garantili hizmet sunulmaktadır. Kasetli tente sisteminde kumaş tozlarını engelleyen sistemin olmasına, rüzgarı algılayan rüzgar sensörünün bulunmasına, açı ayarlanma özelliğinin olmasına dikkat edilmelidir. Yine, ebat konusuna dikkat edilmelidir.

Firmamızda sadece kasetli tente değil diğer tüm tente sistemlerini bulabilirsiniz. Kaliteli malzeme ile hızlı üretim gerçekleştiren firmamız ekonomik çözümlerle de karşınıza çıkmaktadır. Web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve modellerimizi inceleyerek karar verebilirsiniz.

Tüm model tente çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimize sunabilmek için ofisimize sizleri bekleriz.

Bir Yorum Yazın