Balıkesir Raylı Pergola Tente Sistemi

Raylı Pergola Tente Sistemi cafe, restaurant, çay bahçesi gibi geniş alanlara sahip mekanları gölgelendirmek, aynı zamanda otomatik açılması sayesinde de havalandırmak ve güneşlendirmek amaçlı da kullanılan kumandalı, motorlu otomatik sistemlerdir. Otomatik ve manuel açılır tente sistemlerimiz kaliteli işçilik ile en güzel tasarımlara sahip olarak sizlerde sahip olabilmek için firmamızı arayınız.

Otomatik açılır raylı tente pergole sistemlerini daha çok kullananlar arasında İşletmeler, Restorant, Cafeler, Yazlıklar, Balkonlar, olduğundan daha çok şıklık katması nedeni ve kullanışlı oluşu ile tercih edilmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimizi hizmet olarak bu güne kadar kalite sunduğu için gölgeye şekil vermek bizlerin işidir diyoruz.

Raylı Pergola Tente Sistemi ile Balıkesir’de mekanlarınızı şık ve daha kullanılır alan oluşturmaktayız. Taleplerinizi müşteri temsilcilerimizle görüşerek sizlere en uygun modelleri seçmeniz mümkündür.

Balıkesir Raylı Tente Pergole Sistemleri, bilimsel veya pergole terminolojisine göre açıklamak gerekirse pergole sistemleri sahip oldukları üç katmanlı kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden koruduğu bilinmektedir. Üstelik yangın durumlarında tutuşmaz kumaşa sahip olması sıkça tercih edilme sebebleri arasındadır.

 

Balıkesir Pergole Sistemlerinin Teknik Özellikleri

  • 150*70 yay sistemi genel olarak kullanılmaktadır.
  • 5 yıl boyunca garanti kapsamında yer alır
  • İtalyan marka sistemi destek olarak kullanılır.
  • Uzaktan kumandalı motor ile desteklenmektedir.
  • Kumandasında ileri ve aynı zamanda geri kontrol sistemi bulunmaktadır.
  • Yağmura karşı su taşıyıcı gider sistemi kullanılır.

Balıkesir raylı pergole sistemleri sahip olduğu raylar sayesinde hareket esnasında yüksek ses çıkarmayarak müşterileriniz içerde olduğunda bile kumandanızla açtığınızda hissettirmeyecektir. Kumandası sayesinde uzaktan pratik bir şekilde açılarak sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Rayların üzerine montajı yapılmış olan ışıklandırması sayesinde de iç mekanlarınızı aydınlatarak sizlere şıklık ve zerafet kattığı herkes tarafından bilinmektedir. Raylı Pergole sistemlerimiz sayesinde zor hava şartlarında hemen kapanması sayesinde veya yaz aylarında açıp havalandırmak amaçlı olarak da sizlere sağladığı katkı sayesinde 4 mevsim siz değerli müşterilerimize hizmet sunan bir tente pergole sistemleridir.

Kaydet

Bir Yorum Yazın