Balıkesir Tabela Reklam

Balıkesir Tabela Reklam

Tabela, mağazaları tanıtmak amacıyla üretilen reklam amaçlı ürünlerdir. Üzerinde bulundurduğu renkli malzemelerden dolayı, insanların ilgisini hemen çekmeyi başaran yapıdadır. Böylelikle mağazaların daha fazla müşteri çekmesine neden olurken, onun tanıtımını güçlendiren cinsten çalışma sağlar.

Balıkesir Tabela Çeşitleri

Tabelaların yapılışı çoğu şekilde mümkün olmaktadır. Genel olarak tabelalar üçten fazla çeşitte yapılır. Başta ışıklı ve ışıksız tabela olmak üzere, işyerinin ihtiyacına göre pek çok tabela çeşidi bulunur. Alüminyum tabela çeşitleri, genellikle her işyerinde yer alan reklam tabelalarıdır. Bu tabela çeşidinde Router makinesi ile kesim yapılarak, alüminyum levhaya yapılacak tasarım oluşturulur. Kullanılan harf ve grafik tasarım da, bu makine kullanılarak belirtilen ölçülere göre kesilir.

Elektrostatik boya yardımıyla müşterinin belirttiği renge boyanır. Bu kullanılan boya çeşidi uzun ömürlü bir boya çeşidi olduğundan, tabelanın alacağı tüm zararlara karşı korunmasını sağlar. Böylelikle günlük şekilde oluşan tabela yıpranmalarının ve boya kayıplarının önüne geçilmiş olur.

Oyma işleminden sonra, plexglas maddesiyle kapatılma işlemine başlanır. Daha sonra plexglas folyolarıyla kaplanma işlemine geçilir. Bu tabela çeşidinde müşterinin isteğine göre, iç bölüme LED ışıklar yapılarak, tabelanın her zamankinden daha gösterişli olması sağlanabilir.

Yine bu tabela çeşidi de yıllar boyunca korunacak özel malzemeler kullanılarak yapılır. Sizlerde işyerinizde gösterişli bir tabela görmek istiyorsanız, en iyi sonuçları görmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Üstelik tabela işyerinize de monte edildiğinden, bu işlemi kolayca bitirmiş olacaksınız.

Balıkesir Pergole Sistemleri

Özellikle kafelere sunduğumuz bu kapatma sistemleri tentelerin daha gelişmiş şeklidir diyebiliriz. Bir kumanda ile uzaktanda kontrol edilen bu sistemler ile firmamız sizlerin mekanlarınıza en şık görüntüye kavuşturmaktadır. Kullanılan malzemelere göre 5 yıl garanti kapsamında olan sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bir Yorum Yazın