Branda Çeşitleri Nelerdir?

Balıkesir Branda Çeşitleri Nelerdir?

Branda günlük yaşamda küçük yaşam alanları oluşturmak için kullanılabilen polyesterden yapılmış olan özel ürünlerdir. Branda oldukça ucuza mal edildiği için ve kısa sürede yapılması mümkün olduğu için kişiler tarafından daha çok tercih edilir.

Özellikle bahçesi olan ve kendisine küçük bir kış bahçesi yapmak isteyen kişiler şeffaf kış bahçesi brandalarını kullanabilirler. Bunun yanında cafe ve restoranlar müşterilerinin kışında açık havada oturması için küçük bir alana çektikleri brandalar ile küçük bir oturma alanı oluşturabilirler.

Branda nedir ? gibi özellikle Balıkesir’in Merkezi ve akçay, edremit, karesi, bandırma, altıeylül vb. gibi bütün ilçelerimize onlarca çeşit branda modellerimizle hizmet vermekteyiz.

Firmamızdan talep ettiğiniz cins model ve çeşitlerini bir telefon ile ilettiğinizde firma yetkililerimiz sizlere en uygun fiyatlı branda ‘yı önererek işlerinizin çözümlenmesini sağlamaktadırlar. Gerçekten büyük beğeni ve başarı olarak yaptığımız bütün hizmetlerimizde halkımızdan gayet iyi dercede geri dönüş almaktayız.

Kamelya brandası ile şemsiye barandaları da yine açık alanlarda oldukça fazla kullanılan branda çeşitleri arasında yerini alır. Bu brandalar daha çok sıcak havanın etkisini azaltmak için açık alanlarda kullanılmaktadır. Halı saha brandası olarak kullanılan brandalarda halı sahaların üstlerinin kapatılması için kullanılmaktadır.

Bunlar dışında yine asma germe brandası olarak kullanılan brandalar bulunmaktadır. Birde inşaatlarda kullanılan brandalar bulunmaktadır.

Brandaların Kullanım Alanları?

Branda çeşitleri oldukça fazla olduğu için farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Brandalar özellikle yazın sıcağın etkisinden korunmak ve daha hoş bir görüntü oluşturmak için otellerin açık alanlarında, havuz başlarında, yazlık evlerde, bahçelerde şemsiye ve kamelya brandalarının kullanıldığını görmekteyiz.

Bunun dışında kış bahçeleri ve restoranlarda kullanılan brandalar en çok kullanılan açık şeffaf brandalardır. Bunların yanında özellikle asma germe brandaları geniş alanlarda sıcak havadan koruma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Açık havalarda yapılacak olan büyük organizasyonlarda bu tür brandalar oldukça fazla kullanılmaktadır. Brandaların kullanım alanlarının farklı olması nedeniyle branda çeşitleri farklı boylarda ve şekillerde yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın