Branda Fiyatları

Balıkesir Branda

Evlere ya da çeşitli yapıların balkonlarına dış mekânda oturabilmek amacıyla yaptırılan branda modelleri, bazen Pazar yerleri ve özel mekânlar için de tasarlanabilmektedir.

Peki, bu branda modelleri için fiyatlar ne kadardır? Branda üreten firmalar içinde yer alan modeller nelerdir? Branda ile ilgili merak edilen bu soruların cevabı yazımızda yer almaktadır.

Branda Fiyatları

Branda fiyatları ile ilgili yapılan araştırmalar, özel sipariş branda fiyatları ile hazır branda fiyatlarının farklı olduğunu anlamamızı sağlamaktadır. Hazır ve internet üzerinden satışı yapılan brandalar için fiyatlar daha ucuz olmaktadır. Ancak özel olarak evlerin ve binaların yapısına uygun şekilde tasarlanan gerektiğinde açılıp kapanabilen branda fiyatları biraz daha fazladır. Hazır branda almak yerine evlerine uygun bir tasarım oluşturmak ve çok amaçlı bir kullanım sağlamak isteyenler için branda fiyatları kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişmektedir.

Branda Modelleri

Branda modelleri üzerine yaptığımız araştırma şu farklı modellerin bulunduğunu öğrenmemizi sağlamıştır:

  • Evlerde kış bahçesi,
  • Bakkal ve dükkanlar için malzeme korunağı,
  • Kafelerde kişilerin bir şeyler yiyip içebileceği alanlar oluşturmak amacıyla gerektiğinde yanları kapalı ya da açık olarak branda modelleri üretilebilmektedir.

Kış bahçesi yapmak amacıyla kullanılan brandalar gerektiğinde yanları açılabilecek şekilde ya kenarları camdan ya da naylondan kaplı şekillerde yapılmaktadır. Aynı şekilde şeffaf kenarlar ile kafelerde de bu tarz branda modelleri görülmektedir. Bakkal ve dükkanlar için ise sadece üst kısmı korunaklı şekilde tasarlanmış modeller görmek mümkündür.

Bir Yorum Yazın