Balıkesir Can Branda - Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek Pergole, Tente, Branda, Şemsiye, güneşlik, yağmurluk, gölgelik sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla 2011 yılında kuruldu.

Üretim portföyünde 50 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız, bugün toplam 500 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Balıkesir Can Branda - Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Özel imalatlarla beraber açılır - kapanır tenteler, kasetli tenteler, mafsallı tenteler , kamyon ve kamyonet brandası, kış bahçesi, şemsiyeler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Balıkesir Can Branda - Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 100'den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir. .

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır. Son zamanlarda yaşanan satış sonrası destek kavramının önemini çok iyi anlamış bir firma olarak yaptığımız bütün işlerin bir fiil garantörlüğünü yapmaktayız. Gelin sizlere de en iyi hizmeti en uygun fiyatlara başta Balıkesir'de olmak kaydı ile hizmet sunalım.