Balıkesir kamyonet brandası olarak bu ürünümüzü daha çok nakliyat işi yapan araç sahiplerine veya yağmur rüzgar güneş kamyonet-tentesigibi dış etkilerden etkilenmemesi gereken işler yapan kişilerin araçlarına yapılan çadır, branda türüdür. Araç Brandaları veya Araç Çadırları için kullanılan malzemenin kaliteli olması durumunda dış etmenlerin vereceği olumsuz etkilere karşılık uzun süreli dayanıklılık sağlayacaktır.

İş hayatının bu nebzede önem verdiği ve normal bir branda ile bu konuyla mücadele mümkün olmadığından araç çadırında kullanılan brandanın kalitesi iyi olmalıdır. Diğer çadırlara nazaran daha sağlam bir malzeme ile yapılmış olmalı ve kalın olmaldıır. Çünkü araçlar hareket halinde olduklarından daha fazla rüzgar gibi dış etmenlere maruz kalacağı için uzun yıllar dayanabilmesi için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır.

Balıkesir branda olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli araç brandası yapmaktan gurur duymaktayız. Milli  Kuvvetler, Eski Kuyumcular gibi merkezi caddelerde geçen araçlarda yapmış olduğumuz araç brandalarını veya araç çadırlarını görmek bizlere kıvanç katmaktadır. Çünkü 3 5 yıl önce yapmış olduğumuz malzemeler ilk günkü gibi yeniliklerini koruduklarından uzun süreli dostluklarımızda oluşması bu durumun çabası.

Balıkesir Kamyonet Çadırı tanım olarak ise kamyon, kamyonet, tır gibi kasalı araçların üzeri kapatılacak metal aksam ile donatılır ve üzeri yukarıda bahsi geçen bıranda, çadır ile kaplanması ile ortaya çıkan araç çeşididir. Dikkat edilmesi gereken bir husus daha vardır o da kapalı kasa sistemine dönüştürülen araçlar mutlaka muayene zamanında ruhsata işletilmeli aksi takdirde cezai işlem yapılabilir.

Balıkesir Kamyonet Brandasında dikkat edilecek başka husus ise kaliteli olarak yapılması ve güvenlik montajının mutlaka yapılmış olması gerekmektedir. Çünkü diğer türlü yolda giderken rüzgarlı bir havada çadır uçarak istenmeyen olaylara sebebiyet verme durumu söz konusudur.