Balıkesir Kış Bahçesi brandası olarak kullanılan bu terim diğer illerde veya sektörel olarak şeffaf branda olarak da balikesir-kis-bahcesi-seffaf-brandaadlandırılmaktadır. Şeffaf brandalar şeffaf olmaları hasebiyle son dönemlerde popüler olmuşlardır.

Saydam yüzeyleri sayesinde dış ortamları görebilme imkanı sayesinde kullanıldığı yerlere ferahlık katmaktadır. Böylece hem şık hemde dekoratif yapısının yanı sıra hızlı kurulum imkanları sayesinde kış bahçeleri  çokca tercih edilen bir malzemedir.

Balıkesir kış bahçeleri’nin başka bir özelliği ise yaz kış portatif kullanım imkanına sahip olabilmesi nedeniyle kolayca montaj ve demontaj yapabilmektesiniz. Sizlere kış bahçelerin terim olarak nasıl ifadelendirildiğini aşağıda sunarak konunu bilimsel anlamını da anlayabilirsiniz.

Kış Bahçesi brandası nedir ? : Şeffaf özelliklerinden ötürü 4 mevsim kullanım imkanı sunan şık görüntü sunan şeffaf branda türüdür.

Kış bahçeleri Balıkesir’de merkezi yerlerde daha çok cafe ve lokanta alanlarında dış ortamı kazanmak ve soğuk havalarda kapalı ortamlar oluşturmak amaçlı tercih edildiği gibi aslında sağlamış olduğu ısı ve nem yalıtımının yanı sıra mekanı yağmur, su, toz gibi etkilerden koruyucu özellikleri mevcuttur.

Kış bahçesi şeffaf brandası eskiden kullanılan cam balkonlar yerine hem maliyetinin daha uygun olmasından dolayı hem de hızlı montajı ve son olarakta aynı özellikleri taşımasından dolayı kullanımı artmış olup  % 100 PVC den oluştuğu için cam özelliği göstermektedir.

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde yukarıda da dediğimiz gibi özellikle maliyet kaynaklı cam balkon yerine tercih edilebilen şeffaf branda türüdür ve başka bir bakış açısı ile bakıldığında mekanları birbirinden kolayca ayırabilmektedir. Kapalı olan ortamları tek fermuar aracılığıyla kolayca açık mekana dönüştürme imkanı sunan balıkesir kış bahçeleri bir de istediğiniz renk avantajları ile sizlere hizmetinize sunulmuştur.

4 mevsim yanınızda sloganımıza ilham olan şeffaf kış bahçelerinin güneş ve soğuk etkilerinden en az etkilenme amacıyla 0,60 mm  veya 0,80 mm olarak tercih edilmesi en ideal ölçülerdir.