Balıkesir Şantiye Çadırı denilince daha çok iklimin ani yağışlı geçmesi nedeni ile dışarılarda kaldığında ıslanacak ot, ürün, eşya gibi malzemelerin balikesir-santiye-cadirirüzgar, yağmur, güneş gibi dış etkenlerle bozulmaması amacıyla yani koruma amacıyla yapılan çadır türüdür. Şantiye çadırları ısı ve nem yalıtımlı olması nedeniyle inşaat alanlarında tercih edilmektedir.

Şantiye çadırları pratik kurulum ve toparlanma yani monte veya demonte olması hasebiyle inşaat ortamlarının hem malzeme hem de personel kullanım alanı olarak sıkça kullanılmaktadır. İnşaat malzemelerinin çalınmasının, yağmur güneş gibi etkenlere maruz kalmasının önüne güzelce kurulmuş çadır sayesinde çözüme kavuşturulur. Bazen şantiye çadırları personel yatma yeri olarak kurulurken bazende onların yeme içme ortamı olarakta montajı yapılmaktadır.

Balıkesir şantiye çadırı kurucusu firmamız özellikle rüzgarı ve yağmuru absorbe etmesi nedeni ile her türlü hava koşullarında kolay kullanım ve maliyet açısından da avantaj sağlamaktadır. Kullanılan malzeme olarak PVC malzemeden olması onun uzun süreli kötü koşullara maruz kaldığında bile sapasağlam olmasını sağlamaktadır.

Şantiye çadırı kurulurken tek kapılı olarak tasarlanabildiği gibi isterseniz de iki kapılı olarak giriş çıkış alanı oluşturulabilir. Fiyat bakımından ikamesi olan türlerden oldukça avantaj sağlayacak şantiye çadırı sistemi özellikli bir çadır türüdür. Balıkesir’de özellikle hayvan barınağı olarak bir çok şantiye çadırı modeli kurarak sektöre öncülük sağladık.

Balıkesir Şantiye Çadırı üreticisi olarak ihtiyaç duyduğunuz tek çözümün firmamızdan geçtiği, sizlere sunduğumuz bu hizmetimizden faydalanmak için en kısa sürede sizleri ofisimize çay içmeye bekliyoruz.

Başka bir çok teknik özelliği olan birimlerini yüz yüze konuşarak detaylandırmak daha sağlıklı olacaktır.