Balıkesir Tır Brandası olarak kurulu tesislerimizde siz araç sahiplerine 1 sınıf işçilik ile yurtiçi veya yurtdışı nakliyenizde balikesir-tir-brandasisizlere çok büyük katma değer katacak araçlarınızın brandasını yapmaktayız. Tır brandası tıpkı elbise gibi durumu düşündüğünüzde bizler için elbise ne ise bu sektördeki araçlar içinde tır giydirmesi o aracın elbisesi gibidir.

Bu bakış açısıyla durumu değerlendirdiğinizde tır brandası nitelikli malzemelerle imal edilen ve bir konstrüksiyon iskelet dahilinde araca eklenen, eklendiği araca her türlü katkılar sağlayan branda hizmetidir.

Balıkesir tır branda hizmetinde önemli hususlardan başka bir konuda branda yapılacak araçların bazen tek tuş ile bütün aracın giydirmesini halledecek malzemeler yüklerken hızlı ve pratik olması aynı zamanda da görsel olarak gözede hitap etmelidir.

Balıkesir tır brandalarının üretimi müşterinin kalite isteğine göre farklılık göstermekte, bazısı en az 5 yıl solmazlık garantisi bulnurken bazı müşteriler ucuz yollu branda istekleri olduğu için kısa süreli garantiler verilebilmektedir.

Balıkesir Tır Brandalarımız oldukça sağlam ve çeşitli kalınlıklardaki polyester ipliklerden üretilen ve üzeri koruyucu görevini görmesi için özel olarak kaplanan polyester kumaşlarımız ile uzun süreli çözümler sizleri bekliyor.

En iyi sınıf malzemelerimizle balıkesir’in en büyük tır brandacısıyız.