Balıkesir pergole olarak kuruluş yılımız 2011 yılından bu güne Balıkesir’de hizmetlerimizden olan pergola ilk olarak cam balkon, balikesir-pergole-gorsellerolarak işyerlerine renk katmış ardından gelişen teknoloji ile zaman içerisinde; kışbahçesi, PVC pencere profil, Alüminyum Doğramalar, Çelik konstrüksiyonlar takip ederek günümüzde son teknoloji pergoleler şeklini almıştır.

Balıkesir Pergole özel motorlu tente sistemiyle her mevsim gölgeleme ve su akıntılarından koruma mantığını zerafete ve şıklığa dönüştürerek kalıcı, estetik ve minimalist, çözümleyici ve evrensel bir ürün tasarlamayı başardık.

Balıkesir Pergola ile yaptığımız iş sonucunda her türlü hava olaylarına karşı ideal koruma sağlarsınız. Özel malzemeleri ve kumaşı sayesinde her türlü güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçenizde, balkonunuzda, veranda, terasınızda en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar.

Balıkesir Pergole özelliğinden dolayı uygulandığı ortamlara istediğiniz özelliklere kaplama sağlayarak o ortamı muhteşem bir sanat eserine dönüştürür.

Balıkesir Pergole sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandıracaktır. Bu sistemimizde kullandığımız kumaşlarımız, ışık ve led aydınlatması sayesinde gece ve gündüz farkını ortadan kaldırarak günün her vaktinde yaşanabilir, şık mekanlar oluşturmaktadır.

Balıkesir Pergole Örneklerinden Bazıları;