Balıkesir Çift Açılır Tente cephenin durumuna müşterinin tercihine göre farklı şekillerde ve boyutlarda tasarlandığını diğer tente modellerimizde de balikesir-cift-acilir-tente-7bahsetmiştik. Yine bu tentelerin standart özellikleri olan şıklık ve zarafet katmasının yanı sıra paslanmaz oldukları ve garantilerinin bulunduğu da ayrı ortak özellikleridir.

Balıkesir Çift Açılır Tente sistemi daha klasik tentelere nazaran bahçelerde, yazlıklarda, havuz başlarında özetle daha geniş alanlara uygulanarak geniş ölçekli gölgeleme yapılması amaçlanmaktadır.

Çift açılır tente modelleri en az 9 m² ‘den başlayıp kullanılan demir aksamın özelliğine göre 45 m²’ye kadar bir alanı tek parça olarak gölgelendirebilme imkanı sunmaktadır. En büyük ve en önemli özelliğide budur.

Ayrıca çift açılır tenteler müşteri tercihlerine göre tekerlek takılarak hareket edebilme özelliği eklenebilmektedir. Böylece gölge alanınınızı veya yağmurdan korunma alanını güneş ve yağmura göre konumlandırma imkanı bulursunuz.

Bu modellerimizin yani balıkesir çift açılır tente modellerimizin manuel ya da motorlu seçenekleri ile de açılımı konusunda büyük bir avantaja sahip olabilirsiniz. Kolu çevirerek açabildiğiniz gibi kumanda sayesinde tek tık ile tentenizi açabilirsiniz. Balıkesir çift açılır tente yere sabit yada hareketli sistem seçeneği ile çelik konstürüksüyon makas sistemi yapılmaktadır.

Balıkesir Çift Açılır Tente Özellikleri

  • Çift açılır tente de Alüminyum koruma çatısı bulunmaktadır.
  • Çift açılır tente ye Elektrostatik toz boyama yapılmaktadır. (standartı RAL 9016 Beyaz)
  • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar ve alüminyum ekstruzyon profiller.
  • İthal akrilik kumaş kullanılmaktadır 5 yıl solmama garantilidir.
  • Bu tente modelimiz, Kartal tente İki yönlü tente Çift açılır TENTE olarak da adlandırılmaktadır.

Şimdi sizlere bir kaç modelimizi sunup farklı şıklıktaki Çift Açılır Tente modellerimiz için sizleri işyerimize çay içmeye bekliyoruz.

Balıkesir’de Çift Açılır Tente olarak Yaptığımız İşlerden Bazıları Aşağıdaki Gibidir.