Balıkesir Kasetli Tente hizmetini ekseriyetle işyerleri ve yazlıkları olan müşterilerimiz tercih etmektedir. Daha çok yer kaplamasın ve kullanıldığında da mekana şıklık katsın mantığıyla hareket eden müşterilerimizin sıkça tercih ettiği modelimizdir.

Bütün tente modellerimizde olduğu gibi kasetli tente modellerimizin de yüzlerce çeşit kumaş seçeneği mevcuttur. Balıkesir kasetli tente ürünlerimiz her biri 5 yıl solmazlık garantisi kapsamında olup kullanılan kumaşa göre garanti süresi değişmektedir.

Sistem üzerinde kullandığımız profillerimizin hepsi fırın boyalı olup kesinlikle paslanmaz özelliklidir. Bu nedenle balıkesirde kasetli tente yaptıracak müşterilerimiz gönül rahatlığı ile bu modellerimizi alarak faydalanabilirler.

Balıkesir kasetli tentelerimiz kumanda ile yönetilebildiği gibi rüzgarlı havalarda otomatik kumanda ile kapatılarak da oluşabilecek zararlardan korunmasıyla da uzun süreli kullanım için ikame ürünlerine göre avantajlıdır. Genel itibari ile Balıkesir’de bulunan cadde üzeri işyerleri bu modelimizi tercih ederek hem şıklık hem de kullanım kolaylığını beraberinde sahip olmaktadırlar.

Şimdi sizlere bir kaç modelimizi sunup farklı şıklıktaki kasetli tente modellerimiz için sizleri işyerimize çay içmeye bekliyoruz.

Balıkesir’de Kasetli Tente olarak Yaptığımız İşlerden Bazıları Aşağıdaki Gibidir.