Balıkesir Klasik Tente cephenin durumuna müşterinin tercihine göre farklı şekillerde ve boyutlarda tasarlanabildiği gibi standart boyutlarda genel balikesir-klasik-tente-ornekkullanımlarda da kullanılabilmektedir.

Balıkesir Klasik Tente uygulandığı yere göre farklı bir renk ve çeşitlilik katmaktadır. Klasik tente güneşin ve yağmurun yanı sıra monte edildiği yere adeta şıklık ve dekoratiflik kattığı bilinir. Üretimini yaptığımız tentelerimiz metal aksamı paslanmaz fırın boyalıdır.

Ürünlerimizde garantilerimiz mevcut olup tente kalitesine göre garanti süresi değişiklik göstermektedir.

Balıkesir Klasik Tente hizmetini alan müşterilerimizin özellikli olarak işyerine, dükkanına gelip ön fizibilite çalışması yapılıp en ideal giydirme ile uygulamamızı teslim etmekteyiz.

Her cephenin düz olmadığı düşünüldüğünde uzun süreli kullanımlar için ustalarımız klasik tente’nin takılmasına uygun olarak kaynak veya demir montesi yapmaktadırlar. Balıkesir klasik tente hizmeti almak isteyenler için örnek teşkil edecek görsellerimiz aşağıdaki gibidir. Detaylı modeller için sizleri ofisimize çay içmeye bekliyoruz.

Balıkesir’de Klasik Tente Servisi olarak Yaptığımız İşlerden Bazıları Aşağıdaki Gibidir.