Işıklı Otomatik Pergole

Işıklı Pergole sistemleri artık Balıkesir’imizin bütün cafe ve Restaurant gibi ortamlara her türlü hava koşullarında uygunluk katan, kolayca açılıp kapanabilen, özel gergi ve transmisyon sistemi sayesinde de her türlü hava şartlarında kullanılabilme imkanı sunan balıkesir pergole hizmetinizdedir.

Daha çok değişken hava koşullarına sahip Balıkesir ilimizde her türlü hava koşullarına uyumlu olarak kullanılması mümkün olan ışıklı otomatik açılıp kapanabilen otomatik ray sistemlerine sahip pergoleleri talep eden 2017 yılında olduğu 2018 yılında da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

IŞIKLI OTOMATİK AÇILIR PERGOLE MODELLERİMİZ İÇİN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ OFİSİMİZE BEKLEMEKTEYİZ. HEMEN BİZLERE ULAŞARAK LÜTFEN RANDEVU ALINIZ..!

Işıklı Pergole Balıkesir olarak siz değerli müşterilerimizin bütün kullanım alanlarına entegre edebildiğimiz bu sistem sizlere alüminyum aksamları sayesinde uzun yıllar kullanabilme imaknı tanır. Otomatik pergole sistemlerimiz siz değerli müşterilerimize özel 5 yıl Garanti kapsamında olup paslanmaz özelliklere sahiptir.

Sistemin sahip olduğu led ışıklandırma nedeniyle gecenin karanlığında otomatik aydınlanabildiği gibi hava koşullarına uygun olarak kumanda sayesinde üst kısmı açılıp kapanabilmektedir. Pergole sistemlerinin diğe bir özelliği ise montaj esnasında kullanılan paslanmaz inox bağlantı civataları ve parçaları kullanılarak sistem tamamen ergonomik çalışmaya göre tasarlanmıştır.

Sistemin çalışması üstüntdeki tentenin belli bir hızla katlanarak geriye çekilmesi ile saglanır.pergole tentede şöyle bir sorun oluşabilir mesafenin çok uzun olması ve müşterininde tek parça istemesinden dolayı katlamalı tente projesi tek parça olarak düşünülmüştür.ortasının çökmemesi içinde yukarıdan üçlü destek mekanızması kullanılarak uzun uzun mesafeleri açmadaki balıkesir katlamalı pergole tente problemi çözülmüştür.

Bir Yorum Yazın