Otomatik Katlanır Çatı

OTOMATİK KATLANIR ÇATI ÖZELLİKLERİ

Yaşam alanı olarak veya bir işyeri şeklinde kullanılması için inşa edilen yapılardan bazı bölümler bulunmaktadır ki onlardan bir tanesi sundurmalardır. Sundurmanın tanımını kısaca güneş ve yağmur gibi hava koşullarından bireyleri koruması için kapı üstüne yapılan bir tür saçak şeklinde özetlemek mümkündür. Tentelerde benzeri bir amaç için tercih edilmektedir ki firmamız bünyesinde çeşitleri mevcuttur.

Otomatik katlanır çatı, raylı pergola tente sistemi, otomatik tente gibi seçenekler müşterilerimize sunulmaktadır. Otomatik katlanır çatının özellikleri arasında ışıklı veya ışıksız şekilde üretilebilmesi yer almakta, aynı zamanda renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ürüne ait özellik ve fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçilebilmektedir.

OTOMATİK KATLANIR ÇATI

Otomatik katlanır çatı hizmetimizin yanı sıra teras kapatma tente sistemleri üzerine de çalışmalarımız devam etmekte, siparişler alınmaktadır. Katlamalı pergola tente de bir diğer başlığımız olup uzaktan kumandası sayesinde istenildiği kadar açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Ürüne ilave edilen spot ışık sistemi ile ortam ayrı bir havaya bürünmektedir. Otomatik katlanır çatı kullanıldığı alanda yazın gündüz saatlerinde güneşten koruma sağlarken, akşam olduğunda toplanabilmektedir.

Firmamız yer aldığı sektör içersinde müşterilerine uygun çözümleri üretme noktasında çalışmalarına devam etmekte, tente çeşitlerini müşterileri için bir araya getirmektedir. Tente manüel veya otomasyonlu kontrol sistemine sahip olarak hazırlanabilmektedir. Alınan siparişlerin değerlendirilmesi sonucunda ürün bireylerin istedikleri şekilde hazırlanmaktadır. Tente, branda türleri hakkında firmamız müşterilerine gerekli bilgileri de sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın