Otomatik Otopark Branda Sistemleri

Dış ortam yaşam alanları günümüz şartlarında çok daha önemli bir pozisyona çıkmıştır. Pergola / Motorlu Tente / Otomatik Raylı Tente Sistemlerimiz ile bahçe, teras gibi alanlarda yazın güneşin istenmeyen ışınlarından tamamı Avrupa ürünlerinden oluşan blackout kumaşımız ile ortamı koruyarak dış ortam gölgelemesini yapıyoruz. Kışın ise yağmur, kar gibi yağışlarda %100 geçirimsizlik sağlarken kullandığımız ek ürünlerle dış ortamın soğunda bile rahatlıkla otrulabilecek alanlar yaratıyoruz.

Balıkesir Otopark Branda Sistemleri

Araçların korunması için çeşitli brandalar üretilmektedir. Araçların üzerine örtülen brandaların yanı sıra park yerlerinde kullanılan brandalar da mevcuttur. Bunlar açılıp kapanabilen brandalar olabilir ya da portatif brandalar da olabilmektedir. Araçlar içerisine girmekte ve korunabilmektedir. Olumsuz hava koşullarından araçlar bu şekilde korunabilmektedirler.

Günlük yaşantıda birçok doğa olayı gerçekleşmektedir. Örneğin, dolu yağması bunlardan biridir. Dolu, bir nevi küçük buz taneleridir. Yapısı gereği sert olmasından dolayı da düşerken hızlı hızlı düşer. Hızlı düştüğü için de araçlara çarpar ve hasar verebilmektedir. Araçlar çizilebilir veya çatlayabilirler. Bunun engellenmesi için brandalar kullanılır. Örtülebilen brandalar ile otopark branda sistemleri araçlarınızı en iyi şekilde korur. Sadece üst kısımları kapalı olan otopark sistemleri olmakla birlikte her yeri kapalı olan otopark sistemleri de mevcuttur.

Otopark branda sistemleri araçlarınızı koruyor

Hem araçların korunması hem de otopark sıkıntısı yaşayanlar için otopark branda sistemleri kurtarıcı olmaktadır. Araçlarınızı sağlam bir yere park etmek istemez misiniz? Gözünüz arkada kalmaz. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında aracınızın deforme olmasını engeller ve korur. Böylelikle sıklıkla tercih edilmektedir. Otoparkı olmayan evler, tek katlı olup bahçelerine arabalarını park edenler üzerine bir de branda sistemi yaptırabilmektedir. Böyle olduğunda kullanım oldukça kolay olmaktadır. Araçların üzerine örtülebilen brandalar da biraz iş çıkarabilmektedir. Hem ağır olmakta hem de kolay örtülemektedir.

Bir Yorum Yazın