Pergole Tente Modelleri

PERGOLA TENTE MODELİ

Daireler ev sahipleri tarafından beğenileri doğrultusunda dekore edilmekte, güzel bir ambiyans oluşturulabilmektedir. Kafe ve restoranlarda müşterileri için mekânda düzenlemeler yapmakta, hazırlıklar mevsimlere uygun olacak şekilde sürdürülmektedir. Ev ve işyerlerinde kullanılması için üretilen tenteler yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmur ve soğuktan korunmayı sağlamaktadır.

Firmamız pergola tente sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermekte, aynı zamanda pergola servis bakım onarım hususunda da yardımcı olmaktadır. Pergola tente çatı katı, teras, kış bahçesi, restoran gibi çeşitli alanlarda kullanmak için uygun bir olup firmamızın ürün yelpazesinde yer almaktadır. Renk seçeneklerinin yanı sıra fiyat hususunda müşterilerimizin tarafımızla iletişime geçmesi yeterli olmaktadır.

PERGOLA SERVİS BAKIM ONARIM

Pergola tente katlamalı olarak da kullanılabilmektedir ki bunun için uzaktan kumandadan yardım alınmakta, bu sayede istenildiği gibi açılıp kapanabilmekte, aynı zamanda spot ışık sistemi ile bütünleştirilebilmektedir. Firmamız pergola servis bakım onarım servisinin yanı sıra pergola kumaşı değişimi, pergola montaj ve tamirat gibi kategorilerde de hizmet sunmaktadır.

Otomatik pergola tentenin kullanım alanları cafe ve restoranların dış mekânları, bahçe ve teraslar olarak sayılabilmektedir. Müşterilerimiz ürün skalamızda bulunan tente modellerini inceleyerek sipariş verebilmektedir.

Talepler değerlendirilerek ürünler hazırlanmaktadır. Firmamıza ait diğer başlıklar teras kapatma tente sistemleri, manüel mafsallı tente, otomatik katlanır tavan sistemi, fermuarlı şeffaf balkon brandası, tavukçuluk çadırı şeklindedir. İletişim bilgileri aracılığıyla tarafımızdan ürünler hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

Bir Yorum Yazın