Sabit Tente Sistemleri Ve Modelleri

Sabit Tente Sistemleri Ve Modelleri

Sabit tente sistemleri, açılıp kapanma özelliği olmayan hep sabit şekilde duran sistemlerdir. İlk monte edildiği gün gibi durmaktadır. Genellikle ev kapı, pencere ve girişlerinde kullanılmaktadır. Saçakların kapatılmasında kullanılmaktadır. Çok ilgi çekici ve bakımlı göstermektedir. Evlere farklı bir hava katmaktadır. Evleri korurken güzelleştirmesi en büyük artısıdır.

Diğer tentelere göre en büyük farkı hareket etmemesidir. Evlerin girişlerini, pencereleri yağmur, kar ve saçaklarda birikebilecek kar ve buz kütlelerinden korumaktadır. Şekli eğimlidir. Parça parça şekilde yapılmıştır. Aynı zamanda alt kısmındaki kumaş da şekilli kesilmesinden dolayı göze hitap etmektedir. Yapıldığı kumaş sağlam ve kaliteli olmalıdır. Uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlar. Diğer tente sistemlerindeaçılıp kapanma olmasından dolayı tente kumaşları deforme olabilirken bunda öyle bir durum söz konusu değildir.

Sabit tente sistemleri fiyatları nasıldır

Sabit tente sistemlerinde az malzeme kullanılmaktadır. Bundan dolayı maliyeti diğerlerinden daha uygundur. Bu yüzden çok daha uygun fiyatlara satılmaktadır. İstenilen zevke ve boyuta göre yapılmaktadır. Dekoratif durması ile de oldukça dikkat çeker ve eviniz adeta Fransız evlerine benzer. Özellikle görselliği yönünden çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda hem güzel durması hem de uygun olmasından dolayı da büyük avantaj sağlar. Farklı renklerde yapılabilmektedir. Genellikle bordo, kırmızı, pembe gibi renkler tercih edilebilmektedir. Görsellik açısından eve uygun renkler tercih edilebilir.

Bir Yorum Yazın