Şeffaf Branda ile Koronavirüs Önlemi

Birçok örneği olmasına karşın ilimiz Balıkesir’de Şeffaf Branda’ ile Koronavirüs Önlemi alan bir müşterimiz daha olmuştur. Yapılan işlemin ardından müşteriler ile çalışanlar arasında bir set oluşmuş olması hem müşteriler açısından hem de çalışanlar açısından yaygın olan koronavirüs e karşılık büyük bir tedbir oluyor.

Koronavirüse (covid-19) karşı vatandaşlarımız sıkı önlem alıyor. Yetkililerin uyarılarına kulan veren, imkanı olan kişiler evinden çıkmıyor. Vatandaşın sağlığı için açık bulunmak zorunda olan dükkanların başında gelen özellikle eczacıların da bu konuda çeşitli tedbirler aldığı görülmektedir.

Korona virüs önlemi olarak tezgah ile müşterilerin bulunduğu alanı, şeffaf brandayla ayırmak amacıyla bu aralar çok fazla talebin geldiğini sizlere belirtmek isteriz. Bunun yanında en önemlisi hem hastalar hem de kendi sağlığınız açısından büyük önem arz eden branda şeffaf ile alan ayırma işlemi bu aralar çok popüler olacağa benzemektedir. İster market olsun ister eczacı isterse devamlı müşteri potansiyeli olan diğer mekanlar çekinmeden firmamızı arayarak şeffaf ayırma ile böylesi sıkıntılı süreçte salgının yayılımını en aza inidirirler.

Bizler branda firması olarak tecrübelerimize dayanarak diyoruz ki koronavirüs önlemi olarak tezgah ile müşterilerin bulunduğu alanın şeffaf bir branda ile ayrılarak sağlık açısından herkesce güzel bir önlem olmaktadır.

Balıkesir’de şeffaf branda ile dükkanını, işyerini veyahut herhangi bir yerini kapatmak isteyenler için bir telefon kadar uzaktayız.

 

Bir Yorum Yazın