Yarasa Çadır Branda

Yarasa Çadır Branda

Günlük hayatımızda kafe ve restoranlarda oldukça çok vakit geçirdiğimizi söylemek mümkündür. Yaz ve kış ayları fark etmeksizin birçok restoranda dış mekanda üstümüzü saran bir brandanın varlığını daha önce fark ettik mi? Brandalar kişiyi soğuktan ya da sıcaktan korumak için kullanılan bir nevi örtü olarak düşünülebilir. Yarasa çadır branda, oturmuş olduğumuz sandalyenin üzerini kapatan delikli ve kendine has bir şekle sahip olan bir branda türüdür. Özellikle kafe ve restoranlar bu tarz brandanın tercih edildiği başlıca yerler arasında yer almaktadır. Bunun dışında şeffaf ya da su geçirmez branda gibi birçok brada türünün de bulunduğunu söylemek mümkündür.

Yarasa Çadır Branda Kullanımı

Yarasa çadır branda delikli bir yapıya sahip olduğundan ötürü, genellikle kış aylarında kullanılmaz. Yaz aylarında hem gölgelendirme yapması hem de hafif güneş ışığını müşteriye geçirmesi adına kullanılır. Oldukça estetik bir görüntüye sahip olan yarasa çadır branda, son derece tercih edilmektedir. Kafe ve restoranlar dışında ev ve bahçelerimizde de bu modele sıklıkla yer verdiğimizi söylesek hiç de yanlış olmaz.

Yarasa Çadır Branda Fiyatları

Yarasa çadır branda fiyatları, tipik brandalara kıyasla farklılık göstermektedir. Bunun en büyük nedeni, modelin genelde estetik amaçlarla kullanılan bir gölgelik oluşudur. Şekil itibari ile oldukça şık olan bu model genelde açık renklerde tercih edilmektedir. Sipariş için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın